SGK'da dolgu ve protez için ücret alınır mı?

SGK'dan dolgu ve protez yaptırmak ücretli mi? SGK, kendi bünyesinde bir çok sağlık hizmetini veriyor. Bu hizmetlerin karşılığında da hi...

E-devlet şifresi nasıl ve nereden alırım?

E-devlet şifresini nereden alırım? E devlet şifremi unuttum, nasıl tekrar alabileceğiniz hakkında bilgi. Şifre alma yöntemleri. E devlet şifresini nereden ve nasıl alırım..

E devlet şifresini nereden ve nasıl alırım?

E-devlet şifrenizi PTT şubelerinden bizzat giderek alabilirsiniz. Etrafınıza yakın olan bir PTT şibesine giderek, T.C. kimliğiniz ile birlikte giderek şifrenizi alabilirsiniz. Bu işlemin masrafı cüzi bir miktardır.

E-devlet şifresini kaybeder veya unutursanız tekrar bir PTT şubesinden alabilirsiniz. Ama bu sefer tutar biraz daha pahallı olacaktır. Daha sonra tekrar kaybederseniz daha pahallıya alabilirsiniz. Bu böyle artarak gidecektir. 

E-devlet şifresini unuttuysanız aşağıdaki linke tıklayınız. Karşınıza çıkan ekrandan şifremi hatırlamıyorum bölümüne işaretleyip, devam et demeniz gerekiyor. Daha sonra karşınıza timlik bilgilerinizi sorgulayan bir ekran çıkacak. Bu bigilerinizi doldurarak devam et butonuna basınız.  

E-devlet giriş için burayı tıklayınız. T.C. kimlik numaranızı ve şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır.

E-devlet şifrenizi unuttuysanız buradan alabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaş Kimlik Doğrulama Sistemi ile giriş.

E-devlet elektronik imza ile giriş.

Mobil İmza ile giriş.

E-devlet SGK sorgulama için burayı kullaınınz. SGK ait bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder