SGK'da dolgu ve protez için ücret alınır mı?

SGK'dan dolgu ve protez yaptırmak ücretli mi? SGK, kendi bünyesinde bir çok sağlık hizmetini veriyor. Bu hizmetlerin karşılığında da hi...

Parsel sorgulama

Parsel sorgulama nasıl yapacağınızı ayrıntılı bir şekilde öğrenebileceğiniz tanıtım. Parsel sorgulama ekranının resimli olarak anlatımı. Pafta, ada, tapu, parsel sorgulama ekranı.Araziniz hakkında bilgi için parsel sorgulamanın nasıl yapılacağını bilmeniz gerekiyor. Parsel sorgulama ekranı bir devlet kuruluşu olması nedeniyle bilgilerinizi rahatlıkla verebilirsiniz. Gayrimenkul için sorgulama yapmanız sadece internet üzerinden değil tapudan da yapılabilir. Aynı zamanda belediyeden de ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.
E devlet üzerinden de tapu sorgulama yapılmaktadır. Devletin bir çok kurumu yapılan sorgulamalarda güvenliği ön planda tutuyor. Bu açıdan özel bilgilere ulaşımı engellemek için şifreli olan e devlet üzerinden yapmaya özen gösteriyor. Tapu parsel sorgulama şifresiz yapılabildiği gibi aynı zamanda e devlet üzerinden de şifreli olarak yapılabiliyor.

Parsel sorgulama nasıl yapılacağınız konusunu resimli anlatımı.

 Parsel sorgulama için bir il seçin.
İlçe seçiniz.Sorgulama için Mahalle/Köy seçiniz.Ada numarası seçiniz.Parsel numarası seçiniz.En son sorgulama tuşuna basarak parsel sorgulamayı tamamlayınız.
 E- devlet üzerinden yapılacak parsel sorgulamaya PTT'den alacağınız şifre ile giriş yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder